Difference between revisions of "Template:SWProv menubar"
Jump to navigation
Jump to search
Line 42: | Line 42: | ||
| [[EPEL_as_a_source_for_UMD| EPEL info]] | | [[EPEL_as_a_source_for_UMD| EPEL info]] | ||
| [[EGI_DMSU_Internal |Internals]] | | [[EGI_DMSU_Internal |Internals]] | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| [[UMD_Release_Schedule| UMD Release Schedule]] | |||
| | |||
|} | |} | ||
Revision as of 14:37, 10 December 2014