Difference between revisions of "Template:Ngi-de-header"
Jump to navigation
Jump to search
Line 7: | Line 7: | ||
{|- | {|- | ||
|1.|| DESY | |1.|| DESY || mail-AT-mailhost | ||
|- | |- | ||
|2.|| FhG(ITWM+SCAI) | |2.|| FhG(ITWM+SCAI) || mail-AT-mailhost | ||
|- | |||
|3.|| FZJ || mail-AT-mailhost | |||
|- | |- | ||
| | |4.|| KIT || mail-AT-mailhost | ||
|- | |- | ||
| | |5.|| LRZ || mail-AT-mailhost | ||
|- | |||
|} | |} |
Revision as of 15:32, 10 May 2010
Ngi-de-header
Operation Teams
1. | DESY | mail-AT-mailhost |
2. | FhG(ITWM+SCAI) | mail-AT-mailhost |
3. | FZJ | mail-AT-mailhost |
4. | KIT | mail-AT-mailhost |
5. | LRZ | mail-AT-mailhost |