Difference between revisions of "Storage accounting testing"
Jump to navigation
Jump to search
Line 68: | Line 68: | ||
| | | | ||
| https://ggus.eu/index.php?mode=ticket_info&ticket_id=126426 | | https://ggus.eu/index.php?mode=ticket_info&ticket_id=126426 | ||
| | |||
|- | |||
| IL | |||
| | |||
| https://ggus.eu/index.php?mode=ticket_info&ticket_id=126427 | |||
| | |||
|- | |||
| NDGF | |||
| | |||
| https://ggus.eu/index.php?mode=ticket_info&ticket_id=126428 | |||
| | |||
|- | |||
| NL | |||
| | |||
| https://ggus.eu/index.php?mode=ticket_info&ticket_id=126429 | |||
| | |||
|- | |||
| PL | |||
| | |||
| https://ggus.eu/index.php?mode=ticket_info&ticket_id=126430 | |||
| | |||
|- | |||
| RO | |||
| | |||
| https://ggus.eu/index.php?mode=ticket_info&ticket_id=126431 | |||
| | |||
|- | |||
| SI | |||
| | |||
| https://ggus.eu/index.php?mode=ticket_info&ticket_id=126432 | |||
| | |||
|- | |||
| SK | |||
| | |||
| https://ggus.eu/index.php?mode=ticket_info&ticket_id=126433 | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- |