Difference between revisions of "Storage accounting testing"
Jump to navigation
Jump to search
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
Line 7: | Line 6: | ||
! Note | ! Note | ||
|- | |- | ||
| Africa | |||
| | | | ||
| https://ggus.eu/index.php?mode=ticket_info&ticket_id=126414 | |||
| | | | ||
|- | |||
| AsiaPacific | |||
| | |||
| https://ggus.eu/index.php?mode=ticket_info&ticket_id=126415 | |||
| | |||
|- | |||
| AEGIS | |||
| | | | ||
| https://ggus.eu/index.php?mode=ticket_info&ticket_id=126416 | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| ARMGRID | |||
| | | | ||
| https://ggus.eu/index.php?mode=ticket_info&ticket_id=126417 | |||
| | | | ||
|- | |||
| BG | |||
| | | | ||
| https://ggus.eu/index.php?mode=ticket_info&ticket_id=126418 | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| CH | |||
| | | | ||
| https://ggus.eu/index.php?mode=ticket_info&ticket_id=126419 | |||
| | | | ||
|- | |||
| CHINA | |||
| | | | ||
| https://ggus.eu/index.php?mode=ticket_info&ticket_id=126420 | |||
| | | | ||
|- | |- |