Difference between revisions of "Solved user requirements"
Jump to navigation
Jump to search
Line 88: | Line 88: | ||
|UCST | |UCST | ||
|<rss title="off" width="200" desc="on">https://rt.egi.eu/guest/Search/Results.rdf?Order=DESC&OrderBy=created&Query=Queue%20=%20%27requirements%27%20AND%20%28%28%20Owner%20=%20%27ekarolis%27%20OR%20Owner%20=%20%27nunolf%27%20OR%20Owner%20=%20%27sipos%27%20OR%20Owner%20=%20%27mclennan%27%20OR%20Owner%20=%20%27steveb%27%20%29%20OR%20%28Owner%20=%20%27ekarolis%27%20OR%20Owner%20=%20%27nunolf%27%20AND%20%27CF.{Category%20%28level%201%29}%27%20=%20%27Unified%20Middleware%20Distribution%20%28UMD%29%27%29%29%20AND%20%27CF.{Category%20%28level%201%29}%27%20!=%20%27Operational%20Tools%27%20AND%20%27CF.{Category%20%28level%201%29}%27%20!=%20%27Non-Functional%27%20AND%20created%20%3E%20%272011-08-01%27%20AND%20created%20%3C%20%272011-10-31%27</rss> | |<rss title="off" width="200" desc="on">https://rt.egi.eu/guest/Search/Results.rdf?Order=DESC&OrderBy=created&Query=Queue%20=%20%27requirements%27%20AND%20%28%28%20Owner%20=%20%27ekarolis%27%20OR%20Owner%20=%20%27nunolf%27%20OR%20Owner%20=%20%27sipos%27%20OR%20Owner%20=%20%27mclennan%27%20OR%20Owner%20=%20%27steveb%27%20%29%20OR%20%28Owner%20=%20%27ekarolis%27%20OR%20Owner%20=%20%27nunolf%27%20AND%20%27CF.{Category%20%28level%201%29}%27%20=%20%27Unified%20Middleware%20Distribution%20%28UMD%29%27%29%29%20AND%20%27CF.{Category%20%28level%201%29}%27%20!=%20%27Operational%20Tools%27%20AND%20%27CF.{Category%20%28level%201%29}%27%20!=%20%27Non-Functional%27%20AND%20created%20%3E%20%272011-08-01%27%20AND%20created%20%3C%20%272011-10-31%27</rss> | ||
|-style="background:#E5ECF9;" | |||
|rowspan="4"|1 May 2011 - 31 July 2011 | |||
|AppDB | |||
|<rss title="off" width="200" desc="on">https://rt.egi.eu/guest/Search/Results.rdf?Order=DESC&OrderBy=resolved&Query=Queue%20=%20%27requirements%27%20AND%20Status%20=%20%27resolved%27%20AND%20%27CF.{Category%20%28level%202%29}%27%20=%20%27Applications%20Database%20%28Support%20Service%29%27%20AND%20%28%20%20resolved%20%3E%20%272011-05-01%27%20AND%20resolved%20%3C%20%272011-07-31%27%20%29</rss> | |||
|AppDB | |||
|<rss title="off" width="200" desc="on">https://rt.egi.eu/guest/Search/Results.rdf?Order=DESC&OrderBy=created&Query=Queue%20=%20%27requirements%27%20AND%20%27%20AND%20%27CF.{Category%20%28level%202%29}%27%20=%20%27Applications%20Database%20%28Support%20Service%29%27%20AND%20%28%20%20created%20%3E%20%272011-05-01%27%20AND%20created%20%3C%20%272011-07-31%27%20%29</rss> | |||
|-style="background:#E5ECF9;" | |||
|TM | |||
|<rss title="off" width="200" desc="on">https://rt.egi.eu/guest/Search/Results.rdf?Order=DESC&OrderBy=resolved&Query=Queue%20=%20%27requirements%27%20AND%20Status%20=%20%27resolved%27%20AND%20%27CF.{Category%20%28level%202%29}%27%20=%20%27Training%20Services%20%28Support%20Service%29%27%20AND%20%28%20%20resolved%20%3E%20%272011-05-01%27%20AND%20resolved%20%3C%20%272011-07-31%27%20%29</rss> | |||
|TM | |||
|<rss title="off" width="200" desc="on">https://rt.egi.eu/guest/Search/Results.rdf?Order=DESC&OrderBy=resolved&Query=Queue%20=%20%27requirements%27%20AND%20%27%20AND%20%27CF.{Category%20%28level%202%29}%27%20=%20%27Training%20Services%20%28Support%20Service%29%27%20AND%20%28%20%20created%20%3E%20%272011-05-01%27%20AND%20created%20%3C%20%272011-07-31%27%20%29</rss> | |||
|-style="background:#E5ECF9;" | |||
|VO Services | |||
|<rss title="off" width="200" desc="on">https://rt.egi.eu/guest/Search/Results.rdf?Order=DESC&OrderBy=resolved&Query=Queue%20=%20%27requirements%27%20AND%20Status%20=%20%27resolved%27%20AND%20%27CF.{Category%20%28level%202%29}%27%20=%20%27VO%20Services%20%28Support%20Service%29%27%20AND%20%28%20%20resolved%20%3E%20%272011-05-01%27%20AND%20resolved%20%3C%20%272011-07-31%27%20%29</rss> | |||
|VO Services | |||
|<rss title="off" width="200" desc="on">https://rt.egi.eu/guest/Search/Results.rdf?Order=DESC&OrderBy=resolved&Query=Queue%20=%20%27requirements%27%20AND%20%27%20AND%20%27CF.{Category%20%28level%202%29}%27%20=%20%27VO%20Services%20%28Support%20Service%29%27%20AND%20%28%20%20created%20%3E%20%272011-05-01%27%20AND%20created%20%3C%20%272011-07-31%27%20%29</rss> | |||
|-style="background:#E5ECF9;" | |||
|UCST | |||
|<rss title="off" width="200" desc="on">https://rt.egi.eu/guest/Search/Results.rdf?Order=DESC&OrderBy=resolved&Query=Queue%20=%20%27requirements%27%20AND%20Status%20=%20%27resolved%27%20AND%20%28%28%20Owner%20=%20%27ekarolis%27%20OR%20Owner%20=%20%27nunolf%27%20OR%20Owner%20=%20%27sipos%27%20OR%20Owner%20=%20%27mclennan%27%20OR%20Owner%20=%20%27steveb%27%20%29%20OR%20%28Owner%20=%20%27ekarolis%27%20OR%20Owner%20=%20%27nunolf%27%20AND%20%27CF.{Category%20%28level%201%29}%27%20=%20%27Unified%20Middleware%20Distribution%20%28UMD%29%27%29%29%20AND%20%27CF.{Category%20%28level%201%29}%27%20!=%20%27Operational%20Tools%27%20AND%20%27CF.{Category%20%28level%201%29}%27%20!=%20%27Non-Functional%27%20AND%20resolved%20%3E%20%272011-05-01%27%20AND%20resolved%20%3C%20%272011-07-31%27</rss> | |||
|UCST | |||
|<rss title="off" width="200" desc="on">https://rt.egi.eu/guest/Search/Results.rdf?Order=DESC&OrderBy=created&Query=Queue%20=%20%27requirements%27%20AND%20%28%28%20Owner%20=%20%27ekarolis%27%20OR%20Owner%20=%20%27nunolf%27%20OR%20Owner%20=%20%27sipos%27%20OR%20Owner%20=%20%27mclennan%27%20OR%20Owner%20=%20%27steveb%27%20%29%20OR%20%28Owner%20=%20%27ekarolis%27%20OR%20Owner%20=%20%27nunolf%27%20AND%20%27CF.{Category%20%28level%201%29}%27%20=%20%27Unified%20Middleware%20Distribution%20%28UMD%29%27%29%29%20AND%20%27CF.{Category%20%28level%201%29}%27%20!=%20%27Operational%20Tools%27%20AND%20%27CF.{Category%20%28level%201%29}%27%20!=%20%27Non-Functional%27%20AND%20created%20%3E%20%272011-05-01%27%20AND%20created%20%3C%20%272011-07-31%27</rss> | |||
|} | |} |