Difference between revisions of "CE Monitor"
Jump to navigation
Jump to search
Line 1: | Line 1: | ||
< | <style><!-- BODY,DIV,TABLE,THEAD,TBODY,TFOOT,TR,TH,TD,P { font-family:"Liberation Sans"; font-size:x-small } --> </style> | ||
{| cellspacing="0" border="0" | {| cellspacing="0" border="0" cols="8" | ||
|- | |- | ||
| align="CENTER" height="17" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''Date''' | | align="CENTER" height="17" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''Date''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''Total Ces''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''Total Ces''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''LCG-CEs''' | | bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''LCG-CEs''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''Globus''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''Globus''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''CREAM gLite 31''' | | bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''CREAM gLite 31''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''CREAM gLite 32''' | | bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''CREAM gLite 32''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''CREAM EMI1''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''CREAM EMI1''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''CREAM EMI2''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''CREAM EMI2''' | ||
|- | |- | ||
| align="CENTER" height="16" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''09/24/12''' | |||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''570''' | |||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''66''' | |||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''80''' | |||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''1''' | |||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''214''' | |||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''148''' | |||
| align="CENTER" height="16" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''09/24/12''' | |||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''570''' | |||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''66''' | |||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''80''' | |||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''1''' | |||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''214''' | |||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''148''' | |||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''60''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''60''' | ||
|- | |- | ||
| align="CENTER" height="16" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''09/25/12''' | | align="CENTER" height="16" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''09/25/12''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''575''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''575''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''63''' | | bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''63''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''81''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''81''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''1''' | | bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''1''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''215''' | | bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''215''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''152''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''152''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''62''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''62''' | ||
|- | |- | ||
| align="CENTER" height="16" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''09/26/12''' | | align="CENTER" height="16" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''09/26/12''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''572''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''572''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''62''' | | bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''62''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''79''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''79''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''1''' | | bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''1''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''214''' | | bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''214''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''153''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''153''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''62''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''62''' | ||
|- | |- | ||
| align="CENTER" height="16" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''09/27/12''' | | align="CENTER" height="16" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''09/27/12''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''563''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''563''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''60''' | | bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''60''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''79''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''79''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''1''' | | bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''1''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''208''' | | bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''208''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''150''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''150''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''63''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''63''' | ||
|- | |- | ||
| align="CENTER" height="16" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''09/28/12''' | | align="CENTER" height="16" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''09/28/12''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''566''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''566''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''57''' | | bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''57''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''79''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''79''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''0''' | | bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''0''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''208''' | | bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''208''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''154''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''154''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''66''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''66''' | ||
|- | |||
| align="CENTER" height="16" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''10/01/12''' | |||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''549''' | |||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''48''' | |||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''77''' | |||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''0''' | |||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''202''' | |||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''154''' | |||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''68''' | |||
|- | |||
| align="CENTER" height="16" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''10/03/12''' | |||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''563''' | |||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''46''' | |||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''81''' | |||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''1''' | |||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''205''' | |||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''154''' | |||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''74''' | |||
|- | |||
| align="CENTER" height="16" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''10/08/12''' | |||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''557''' | |||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''45''' | |||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''75''' | |||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''0''' | |||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''200''' | |||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''159''' | |||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''76''' | |||
|} | |} |
Revision as of 13:08, 8 October 2012
<style><!-- BODY,DIV,TABLE,THEAD,TBODY,TFOOT,TR,TH,TD,P { font-family:"Liberation Sans"; font-size:x-small } --> </style>
Date | Total Ces | LCG-CEs | Globus | CREAM gLite 31 | CREAM gLite 32 | CREAM EMI1 | CREAM EMI2 |
09/24/12 | 570 | 66 | 80 | 1 | 214 | 148 | 60 |
09/25/12 | 575 | 63 | 81 | 1 | 215 | 152 | 62 |
09/26/12 | 572 | 62 | 79 | 1 | 214 | 153 | 62 |
09/27/12 | 563 | 60 | 79 | 1 | 208 | 150 | 63 |
09/28/12 | 566 | 57 | 79 | 0 | 208 | 154 | 66 |
10/01/12 | 549 | 48 | 77 | 0 | 202 | 154 | 68 |
10/03/12 | 563 | 46 | 81 | 1 | 205 | 154 | 74 |
10/08/12 | 557 | 45 | 75 | 0 | 200 | 159 | 76 |