Difference between revisions of "CE Monitor"
Jump to navigation
Jump to search
Line 1: | Line 1: | ||
< | <style><!-- BODY,DIV,TABLE,THEAD,TBODY,TFOOT,TR,TH,TD,P { font-family:"Liberation Sans"; font-size:x-small } --> </style> | ||
{| cellspacing="0" border="0" | {| cellspacing="0" border="0" cols="8" | ||
|- | |- | ||
| align="CENTER" height="17" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''Date''' | | align="CENTER" height="17" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''Date''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''Total Ces''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''Total Ces''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''LCG-CEs''' | | bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''LCG-CEs''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''Globus''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''Globus''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''CREAM gLite 31''' | | bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''CREAM gLite 31''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''CREAM gLite 32''' | | bgcolor="#FF8080" align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''CREAM gLite 32''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''CREAM EMI1''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''CREAM EMI1''' | ||
| align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''CREAM EMI2''' | | align="CENTER" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''CREAM EMI2''' | ||
|- | |- | ||
| align="RIGHT" height="16" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''08/23/12''' | | align="RIGHT" height="16" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''08/23/12''' | ||
| align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''591''' | | align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''591''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''82''' | | bgcolor="#FF8080" align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''82''' | ||
| align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''80''' | | align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''80''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''2''' | | bgcolor="#FF8080" align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''2''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''240''' | | bgcolor="#FF8080" align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''240''' | ||
| align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''147''' | | align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''147''' | ||
| align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''41''' | | align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''41''' | ||
|- | |- | ||
| align="RIGHT" height="16" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''09/10/12''' | | align="RIGHT" height="16" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''09/10/12''' | ||
| align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''602''' | | align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''602''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''77''' | | bgcolor="#FF8080" align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''77''' | ||
| align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''82''' | | align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''82''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''1''' | | bgcolor="#FF8080" align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''1''' | ||
| bgcolor="#FF8080" align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''237''' | | bgcolor="#FF8080" align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''237''' | ||
| align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''149''' | | align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''149''' | ||
| align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''55''' | | align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''55''' | ||
|- | |||
| align="RIGHT" height="16" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''09/11/12''' | |||
| align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''603''' | |||
| bgcolor="#FF8080" align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''77''' | |||
| align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''82''' | |||
| bgcolor="#FF8080" align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''1''' | |||
| bgcolor="#FF8080" align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''237''' | |||
| align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''147''' | |||
| align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''58''' | |||
|- | |||
| align="RIGHT" height="16" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''09/13/12''' | |||
| align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''605''' | |||
| bgcolor="#FF8080" align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''75''' | |||
| align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''83''' | |||
| bgcolor="#FF8080" align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''1''' | |||
| bgcolor="#FF8080" align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''235''' | |||
| align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''149''' | |||
| align="RIGHT" style="border-top: 1px solid #000000; border-bottom: 1px solid #000000; border-left: 1px solid #000000; border-right: 1px solid #000000" | '''61''' | |||
|} | |} |
Revision as of 19:04, 13 September 2012
<style><!-- BODY,DIV,TABLE,THEAD,TBODY,TFOOT,TR,TH,TD,P { font-family:"Liberation Sans"; font-size:x-small } --> </style>
Date | Total Ces | LCG-CEs | Globus | CREAM gLite 31 | CREAM gLite 32 | CREAM EMI1 | CREAM EMI2 |
08/23/12 | 591 | 82 | 80 | 2 | 240 | 147 | 41 |
09/10/12 | 602 | 77 | 82 | 1 | 237 | 149 | 55 |
09/11/12 | 603 | 77 | 82 | 1 | 237 | 147 | 58 |
09/13/12 | 605 | 75 | 83 | 1 | 235 | 149 | 61 |